Daha iyi bir deneyim için CHROME, FİREFOX, OPERA veya Internet Explorer tarayıcınızı değiştirin lütfen.

Poodle – Toy

  • 10 Eylül 2021
  • 35 Görüntülenme
  • 4 Eylül 2021
  • 29 Görüntülenme
  • 4 Eylül 2021
  • 17 Görüntülenme
  • 4 Eylül 2021
  • 16 Görüntülenme
  • 3 Eylül 2021
  • 21 Görüntülenme

POODLE TOY

Toy POODLE ırkı minik bir ırk olduğundan oyuncak ismi takılmıştır. Minyatür ve standart boy olmak üzere 2 türü vardır. Apartmanda beslenmeye en uygun köpek ırkı olduğu için satılık POODLE TOY köpek cinsleri içinde en çok aratılan türdür. Çok fazla renk çeşitleri olan bu köpeklerin, iyi huylu bir karakteri vardır. Kökeni Fransa olan bu köpekler bekçi ve şov köpeği olarak yetiştirilmektedir.

POODLE TOY Köpekleri Hangi Fiziksel Özelliklere Sahiptir?

POODLE’ nin diğer köpeklerden en önemli farkı, çok kaliteli bir kürke sahip olmasıdır. Bu da onu oldukça değerli bir tür yapar. Görüntüsünün pelüşü andırması ve tüylerinin yumuşacık olması da onları sevimli bir hale büründürür. Uzun burun yapısı vardır. Kıvırcık bir tüy yapısı olan POODLE ‘lar uzun bacaklı ve minyatür boylarına rağmen atletik bir görünüme sahiptir. Boyları 28-45 cm arasında, kiloları ise 2 ile 4 Kilo arasında olur. Ömürleri 12 – 18 yıl arasındadır. Siyah, beyaz, krem, gümüş, kayısı rengi gibi birçok renkte kürke sahip olabilen bu oyuncak kopeklerin tüyleri saç gibi sık ve yumuşak yapıdadır.

POODLE TOY Köpekleri Neden Tercih Edilir?

Satılık POODLE TOY arayanların en çok bu köpekleri tercih etmesindeki sebep tüylerinin alerji yapmasıdır. Bu nedenle çocuklu aileler ya da tiye alerjisi olanlar rahatlıkla bu köpekleri sahiplenebilirler. Bu ırkın tüyleri dünyaca ünlüdür. Bu yüzden POODLE TOY fiyatları tüylerinin renginden kıvırcıklığına kadar değişiklik göstermesi fiyatlara da yansır. Tüy dökmeyen bu köpekler POODLE TOY sahiplendirme yoluyla alacaklar için de bu özellikleriyle ilk tercihlerinin arasında yer alıyor. Oldukça zeki olan bu ırk sirk gösterilerinde de sıklıkla bu özelliğinden dolayı tercih ediliyor.

POODLE TOY Köpek Eğitimi

İnsanlarla arası iyi olan ve eğitimini çabuk alan bu oyuncak köpek ırkı meraklı ve sakin yapıdadır. Aile ve çocuklarla yasamaya oldukça uyumludur. POODLE TOY yavrusu sahiplenmiş olanlar küçük yaşta eğitime başlarlarsa tuvalet pedine alıştırabilir ve dışarı çıkmaya ihtiyaç duymadan tuvalet ihtiyacını evde yapabilirler.

Oyuncu oldukları için günlük olarak oyun rutinleri ile enerjileri alınmalıdır. Yalnızlığı sevmedikleri için uzun süre yalnız kaldıklarında depresyona girmeye meyillidirler. Şımartıldıklarında kendi bildiklerini okuma ve inatçılık huyları ön plana çıkar. Yumuşak bir mizaçla eğitim verilmelidir. Tutarlı ve dikkatli bir şekilde eğitimi tamamlanmalıdır.

POODLE TOY Köpeklerinin Günlük Bakım ve Beslenmeleri

Günde 2 kez beslenmeleri yeterlidir. Yemeği yedikten yaklaşık yarım saat sonra tuvalet ihtiyacı oluşur. Evde oyun ve egzersizleri yapıldıysa yürüyüşe ihtiyaç duymazlar. Bilinen bir genetik hastalığı yoktur. Düzenli bakım ve kaliteli mama ile beslendikleri sürece ortalama ömürlerinden çok daha uzun yaşayabilirler.

Tanımadıkları kişilere karşı uyumludurlar. Fakat yemeklerine ya da oyuncuklarına dokunarak kızdırılırlarsa agresif bir tavır sergileyebilirler. Ailesine karşı oldukça korumacı olan POODLE TOY köpek cinsi, bakımının kolay olması sebebiyle de sıklıkla tercih edilen köpek ırkları arasındadır.

Satılık Poodle Toy

Birçok kişinin en çok seçim yaptığı hayvan çeşitleri arasında poodle -toylar her zaman revaçtadır. Sahiplenmek isteyenlerin ev içerisinde bakabilecekleri ve küçük cüssesiyle, şirin görünümüyle en çok tercih edilen köpek çeşitleridir. Poodle- Toy özellikle de bir o kadar önemli ve kolay eğitilebilen köpek çeşitleridir. Hızlı, Atik ve Zeki hayvanlardır

Poodle Toy Yavrusu Satın Alma İçin Neler Yapmak Gerekiyor?

Poodle Toy yavrusu almak için öncelikle siteye kayıt olarak hesap açmanız gerekiyor. Daha sonra da istediğiniz evcil hayvan için alım yapabilirsiniz

Poodle Toy Cinsi Özelliği Nedir Ve Sahiplenme Fiyatları?

Poodle Toy cinsi özelliği yaşama süreleri 13-15 yol olarak gösterilmiştir.
Fransız kökenli Poodle Toy her zaman büyüleyen köpekleridir.
ağırlıkları oldukça azdır. En fazla 7-8 kg kadar olmaktadır.
şov köpeği olarak bilinen Poodle Toy köpekleri aynı zamanda bekçi köpekleridir.
enerjileri orta düzeyde olmaları ile yaşam alanları ev olabilir.
eğitime düzeyleri ise yüksektir
koruma sağlaması ise havlama düzeyinin yüksekliğiyle oldukça iyidir.
dış görünüşüyle ise üç farklı çeşidi mevcuttur.
boyutları ise 45-60 cm olarak belirlenir. Renkleri ise, turuncu, siyah, kahverengi, gri, krem, gümüş, siyah- beyaz, mavi ve beyaz olarak belirlenir.

Poodle Toy Sahiplenme İlanı Vermek İstediğimde Neler Yapmam Gerekiyor.

Poodle Toy sahiplenme ilanı siteye kayıt olmak ilk yapılması gereken işlem

Poodle Toy Özellikleri Nelerdir?

Poodle Toy özellikleri arasında şov köpeği olarak bilinir ve sahibine bağlıdır.

Almak İstediğim Poodle Toy Cinsi Köpeği Sahiplenme Fiyatları Nedir?

Poodle Toy sahiplenme fiyatları diğer köpeklerdeki gibi değişim gösterir

 

Üst